Home Page Vse o Partnerskem souziti
Home Pge



Vláda ČR Jiřího Paroubka

Vláda v období 25. 4. 2005 - 16. 8. 2006

Členové vlády Jiřího Paroubka

Předseda Paroubek-Předseda vlády Ing. Jiří Paroubek

Ing. Jiří Paroubek

předseda vlády od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Mgr. Bohuslav Sobotka-

Mgr. Bohuslav Sobotka

1. místopředseda vlády a ministr financí od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Ing. Zdeněk Škromach-

Ing. Zdeněk Škromach

místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006, od 12. 10. 2005 do 4. 11. 2005 pověřen řízením Ministerstva zdravotnictví

JUDr. Pavel Němec-

JUDr. Pavel Němec

místopředseda vlády a ministr spravedlnosti od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Ing. Milan Šimonovský-

Ing. Milan Šimonovský

místopředseda vlády a ministr dopravy od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Ing. Martin Jahn-

Ing. Martin Jahn

místopředseda vlády pro ekonomiku od 25. 4. 2005 do 31. 12. 2005

Doc. Ing. Jiří Havel, CSc.-

Doc. Ing. Jiří Havel, CSc.

místopředseda vlády pro ekonomiku od 3. 1. 2006 do 16. 8. 2006

JUDr. Cyril Svoboda-

JUDr. Cyril Svoboda

ministr zahraničních věcí od od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

JUDr. Karel Kühnl-

JUDr. Karel Kühnl

ministr obrany od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Mgr. František Bublan-

Mgr. František Bublan

ministr vnitra od od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Ing. Milan Urban-

Ing. Milan Urban

ministr průmyslu a obchodu od od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Ing Petr Zgarba-

Ing Petr Zgarba

ministr zemědělství od od 25. 4. 2005 do 10. 11. 2005

Ing. Jan Mládek, CSc.-

Ing. Jan Mládek, CSc.

ministr zemědělství od od 16. 11. 2005 do 16. 8. 2006

MUDr. David Rath-

MUDr. David Rath

ministr zdravotnictví od 4. 11. 2005 do 16. 8. 2006

JUDr. Petra Buzková-

JUDr. Petra Buzková

ministryně školství, mládeže a tělovýchovy od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

MUDr. Milada Emmerová-

MUDr. Milada Emmerová

ministryně zdravotnictví od 25. 4. 2005 do 12. 10. 2005

RNDr. Libor Ambrozek-

RNDr. Libor Ambrozek

ministr životního prostředí od 25. 4. 2005 do 16.8.2006

Pavel Dostál-

Pavel Dostál

ministr kultury od 25. 4. 2005 do 24.7.2005 (úmrtí)

Mgr. Vítězslav Jandák-

Mgr. Vítězslav Jandák

ministr kultury od 17. 8. 2005 do 16. 8. 2006

Mgr. Radko Martínek-

Mgr. Radko Martínek

ministr pro místní rozvoj od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

Ing. Dana Bérová-

Ing. Dana Bérová

ministryně informatiky od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

JUDr. Pavel Zářecký, CSc.-

JUDr. Pavel Zářecký, CSc.

ministr a předseda Legislativní rady vlády od 25. 4. 2005 do 16. 8. 2006

    

autor fotografií­
Robert Vano

AKTUÁLNĚ

HOMEPAGE ARCHIVU
Historie SOHO a GI v ČR
Putovní výstava Historie GL hnutí v ČR

GAY POLITIKA

Registrované partnerství
Historie RP
Poradna k RP
RP v praxi
MÉDIA o RP
RP ve světě
Petice pro zákon
Koncert pro zákon

GAY PRÁVO

Poradna právníka
Gay legislativa
Historie právních postojů
Dárcovství krve
DISKRIMINACE 2001 (studie)
DISKRIMINACE 2003 (průzkum EU)

GAY PROTI HIV/AIDS

Poradna sexuologa
Průvodce Safer sex
Statistiky HIV/AIDS
Seznam pomoci HIV/AIDS
Fórum AIDS organizací
Světlo pro AIDS
Den boje proti AIDS
Dům světla
Dotazník HIV/AIDS
Dotace HIV/AIDS
HIV/AIDS ve světě
BEZPEČNĚJŠÍ SEX pro kluky (e-brožura)
Homosexualita, společnost a AIDS (e-brožura)

GAY V KRIZI

Linka duševní tísně
COMING OUT(e-brožura)

GAY SVĚT

Gay a Slovensko
Gay Games

GAY A MÉDIA

Média o nás píší...






GAY A INTERNET
 
INTERNATIONAL LESBIAN AND GAY ASSOCIATION (ILGA)

Rada vlády pro lidská práva
Výbor pro sexuální menšiny

Ministerstvo zdravotnictví
Prevence HIV-AIDS
Dům světla-ČSAP

DUHOVÝ WEB
colour planet
gaynet.cz
M-Klub Praha
Logos Praha
Jihočeská Lambda
Kluci z Vysočiny
Mezipatra
Stud Brno
Lesba.cz
Lesba.cz magazín
004.cz
one4one
Rozdílné rytmy
eLnadruhou
Bengáles
Lesbická literární kavárna
Pardubická lesba
Gay komunita
Kluci.info

G/L SPORT
Pratety
GaySport.cz
Gay volejbal a fotbal
1. Lesbický sportovní klub

GAY VÝLETY
Gay Valach
Ušáčkův svět
KLUCI VEN!